.Net Developer (Wrocław lub 100% zdalnie)

Opis stanowiska

Dla Klienta, który jest niezależnym skandynawskim dostawcą IT – software housem specjalizującym się w cyfrowych rozwiązaniach biznesowych, poszukuję .Net Developera. Misją firmy jest uproszczenie świata cyfrowego; na międzynarodowy sukces pracuje obecnie ponad 580 specjalistów z pięciu krajów. W Polsce siedziba mieści się we Wrocławiu, zespół składa się z doświadczonych i utalentowanych ekspertów stosujących w pracy metodyki zwinne oraz opierających kulturę pracy na wartościach nordyckich. Obecnie firma buduje nowy zespół programistów, którzy pracować będą przy projektach użyteczności publicznej dla skandynawskich i innych europejskich konsumentów. Szukamy ambitnego, zaangażowanego i ciekawego świata developera, który interesuje się nowinkami technologicznymi, ceni wysokiej jakości kod i chce realizować kreatywne pomysły wraz z kolegami z Polski i Finlandii.

Wymagania:
• minimum 3-4 letnie doświadczenie z .NET Framework (zwłaszcza 4.5-4.7, ASP.NET MVC)
• znajomość Entity Framework
C#, VisualStudio
• język angielski min. B2

Mile widziane:
• Razor
• MS Azure, SQL
• SSIS

Praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – 100% zdalnie lub hybrydowo we Wrocławiu.