.Net Developer (Regular/Senior)

Opis stanowiska

Nasz Klient który specjalizuje się we wdrażaniu najnowszych rozwiązań e-Commerce dla międzynarodowej sprzedaży B2B i B2C. Wdraża rozbudowane systemy informatyczne oraz szeroko rozumiane platformy sprzedażowe. Klient ma prawie 20-letnie doświadczanie zdobyte podczas realizacji międzynarodowych projektów, głównie dla USA. Skutecznie wspiera swoich klientów w automatyzacji procesów biznesowych, osiąganiu większej rentowności i czerpaniu wymiernych korzyści z nowoczesnych produktów i dedykowanych, spersonalizowanych rozwiązań WEB IT

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie stron internetowych .NET, .NET Core, SQL, itp.
  • Projektowanie struktur bazodanowych
  • Integracja interfejsów użytkownika
  • Integracja i projektowanie mikroserwisów oraz WebAPI
  • Analiza i optymalizacja kodu pod kątem wydajności i bezpieczeństwa
  • Praca z międzynarodowym zespołem
  • Praca w oparciu o standardy oraz wybrane frameworki (nopCommerce, Kentico, itp)

Wymagania:

  • Minimum 3letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych w .NET, .NET Core, SQL
  • Posdatwowa znajomość zagadnien DevOps
  • Doskonała wiedza i doświadczenie w budowaniu aplikacji o architekturze zorientowanej na mikrousługi
  • Dobra znajomość oprogramowania po stronie serwera, skalowalności, wydajności i niezawodności
  • Solidna organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Mile widziane

  • Doświadczenie w JIRA
  • Wiedza o React
  • Znajomość Jenkins, Git, itp
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji chmurowych i internetowych

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na B2B
  • Płaska struktura, niekorporacyjne podejście do pracowników
  • Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem z USA
  • Pracę hybrydową( 3 dni z biura+2 dni z domu)
  • Elastyczne godziny pacy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia i możliwości certyfikacji
  • Podróże do różnych biur Klienta, między innymi do Kaliforni
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów