.NET Developer (regular/senior)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowanie dla firm z całego świata (e-commerce, social media, automotive, branże medyczną i inne) i pomaga im przenieść usługi do chmury (AWS, AWS DevOps, Azure), poszukujemy doświadczonego .NET Developera

Firma jest software-house’em z polskim kapitałem zakładowym. Pracuje się w SCRUM, korzystając z nowych technologii (stałe możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki braniu udziału w szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych).

Miejsce pracy: Wrocław, Gdańsk, Rzeszów lub praca zdalna w 100%

Opis stanowiska:

  • Będziesz realizować projekty dla klientów międzynarodowych z różnych branż
  • Dołączysz do społeczności ponad 100 C#/.NET developerów
  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery
  • Będziesz tworzyć architekturę, komponenty systemu, mikroserwisy, rozwiązania DevOps
  • Będziesz korzystać ze wspólnych przygotowań do certyfikacji Azure, AWS i GCP
  • Doświadczysz pracy w zwinnym środowisku z narzędziami takimi jak GIT, TeamCity, Octopus, Azure DevOps, Jira, Confluence

Wymagania:

  • Minimum 3 latnie doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość .NET 4 ( lub nowszy)
  • Doświadczenie z ASP.NET MVC lub ASP.NET Web API
  • Znajomość MS SQL Server
  • Umiejętność pracy w metodyce TDD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)

Klient oferuje:

  • Forma współpracy Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Elastyczne godziny pracy
  •  6200 PLN w ramach budżetu rozwojowego
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Miejsce parkingowe,
  • Karta Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet relokacyjny