.NET Developer / C# Designer

Opis stanowiska

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się tworzeniem systemów wbudowanych, a także software i hardware i internetem przemysłowym ( aplikacji IoT, M2M, itp) poszukujemy kandydatów na stanowisko C# Designer.

Kilka słów o projekcie : Projekt realizowany jest dla Klienta z branży przemysłowej, dotyczy wirtualizacji oprogramowania falowników. Jest to nowy produkt, który aplikuje falowniki do testowania rozwiązań automatyki przemysłowej.

Wymagania :

  • znajomość C# i .NET 4.5 oraz komercyjne doświadczenie w programowaniu w tych językach (min. 2 lata);
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • elastyczność i entuzjazm;
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane (dowolne z niżej wymienionych) :

  • znajomość C++ / C;
  • doświadczenie z nierelacyjnymi bazami danych, takich jak MongoBD;
  • znajomość Oracle, SQL Server;
  • znajomość WPF, WCF.

Nasz Klient oferuje :

  • bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o prace;
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet ubezpieczeniowy;
  • dofinansowanie do lunch’ow;
  • kartę Multisport;
  • służbowy laptop i telefon;
  • wyjścia integracyjne;
  • możliwość odbywania podróży służbowych i realizowania projektów w jednym z zagranicznych oddziałów;
  • bilety na wydarzenia kulturalne;
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni na tydzień po okresie próbnym;
  • pracę w międzynarodowym środowisku w miłej i przyjaznej atmosferze.