.Net Developer + Azure

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci.

Poszukujemy .NET Developera do pracy w zespole Device Cloud Engineering, który jest odpowiedzialny za pełen cykl życia oprogramowania: definiowanie wymagań, rozwój, tworzenie testów automatycznych i utrzymanie oprogramowania wykorzystywanego w radiotelefonach. Produkty są dedykowane dla klientów z całego świata, z sektora publicznego ( policja, straż, wojsko) oraz prywatnego (liderzy branży samochodowej, parkach rozrywki, w kolei.

Aplikacja jest napisana w C#/.NET4.5.1 od strony klienta i serweru w WPF, WCF i bazami danych SQL. Dodatkowo produkt jest w Azure Cloud. Zespół inżynierów jest odpowiedzialny za:

  • definiowanie, opracowywanie i walidację nowych funkcji
  • budowanie testów automatycznych
  • testy regresji
  • utrzymanie aplikacji
  • działania DevOps dla aplikacji w chmurze i lokalnie

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu w C#
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • Praktyczna znajomość technologii Azure Cloud
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu automatycznym
  • Praktyczna znajomość Jenkins

Klient Oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy