.Net Developer

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w kompleksowych wdrożeniach najnowszych rozwiązań e-Commerce dla międzynarodowej sprzedaży B2B i B2C poszukujemy kandydatów na stanowisko .Net Developer. Nasz klient specjalizuje się w wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych oraz szeroko zintegrowanych platformach sprzedażowych. Klient posiada blisko 20 – letnie doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów dla partnerów z całego świata (głównie USA).

Stałe, międzynarodowe projekty e – commerce tworzone w oparciu o platformę nopCommerce (głównie dla klientów z USA).

Zakres obowiązków:

  • Integracja stron i serwisów web opartych o technologie .Net, .Net Core, SQL,
  • Projektowanie struktur bazodanowych,
  • Integracja interfejsów,
  • Integracja i projektowanie mikroserwisów oraz WebAPI,
  • Analiza i optymalizacja kodu pod kątem wydajności oraz bezpieczeństwa,
  • Aktywny udział w rozwoju firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych opartych o .Net,
  • Podstawowa znajomość zagadnień DevOps (konfiguracja serwisów deweloperskich, baz danych),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 – C1).

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Reactem, JIRA,
  • Znajomość Jenkins, Git, itp,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji chmurowych i internetowych.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Szkolenia i możliwości certyfikacji,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.