.Net Developer

Opis stanowiska

Nasz klient, włoski lider w tworzeniu szytych na miarę projektów transformacji cyfrowej poszukuje  .Net Developera. Projekty realizowane są na platformach zarządzanych w całości przez naszego klienta dla przedsiębiorstw, sektora publicznego i operatorów. Zespół naszego klienta jest rozproszony po całej Europie. Dołączając do zespołu, będziesz mieć możliwość współpracy z najzdolniejszymi i najbardziej utalentowanymi ludźmi pracujących z najnowocześniejszymi technologiami aby zapewnić czołowym firmą na świecie skalowanie, niezawodne rozwiązania na poziomie korporacyjnym.

Wymagania:

  • Minimum 1,5 – 3 letnie doświadczenie w pracy z .NET Framework (4.6 and higher) and .NET Core (C#)
  • Bardzo dobra znajomość  React, Redux
  • Doświadczenie w pracy z ASP.NET WebAPI, ASP.NET MVC
  • Znajomość Entity Framework, LINQ, JavaScript/CSS, Typescript
  • Praktyczne doświadczenie z MS SQL Database programming
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie Azure
  • NoSQL databases
  • Znajomość języka włoskiego

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (B2B, UoP)
  • Pracę na najnowszym sprzęcie (laptop Dell Mobile Workstation, dwa 27-calowe monitory)
  • Kartę Multisport
  • Darmowe przekąski, owoce, włoska kawa
  • Bezpłatny parking dla rowerów