.NET Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań łączących technologię z biznesem, oferuje zintegrowane usługi – od doradztwa IT do tworzenia oprogramowania dedykowanego i integracji systemów, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko .NET Developer. Klient od 30 lat działalności na rynku stale współpracuje z firmami z USA, Europy i Azji tworząc i wdrażając dla nich systemy, które wspierają ich codzienną działalność. Korzystają przy tym z całego wachlarza najnowszych technologii.

Wrocławskie biuro jest od lat częścią działu IT  jednego z największych, globalnych dostawców usług w branży online market research. W ramach współpracy tworzy wewnętrzne aplikacje, usługi i narzędzia wspomagające procesy biznesowe. Korzystają ze wszystkich dostępnych elementów platformy .NET i usług chmurowych Azure.

Zespół uczestniczy w projektowaniu tworzonych systemów, ma duży wpływ na wybór rozwiązań i architekturę. Klient kładzie duży nacisk na testy automatyczne oraz prowadzi wiele innych ciekawych projektów wykorzystujących między innymi ReactJS czy Flutter, w których można brać udział.

Stack technologiczny: .NET Core, .NET 6, Azure, Microsoft Dynamics 365, mikroserwisy

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji opartych na platformie .NET Framework i .NET Core.
  • Automatyzacja procesu testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe).
  • Realny, aktywny udział w projektowaniu nowych rozwiązań.
  • Analiza wymagań i opracowywanie rozwiązań technicznych tworzonych aplikacji.
  • Bezpośredni kontakt z klientami z USA, Europy i Azji.
  • Dbanie o czytelność, jakość i wydajność kodu.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych na platformie .NET.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Bardzo dobra znajomość technologii .NET Framework i .NET Core.
  • Bardzo dobra znajomość języka C# i środowiska Visual Studio.
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server i MySQL).
  • Doświadczenie przy tworzeniu webowych aplikacji (ASP.NET, Web API, REST API).
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git).
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia oprogramowania w oparciu o dostarczoną dokumentację.
  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań i usług chmurowych Azure.
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych.
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad SOLID.
  • Doświadczenie z front-end (ReactJS) oraz technologiami mobilnymi (Flutter).

Klient oferuje:

  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę/B2B).
  • Możliwość pracy 100% zdalnej.
  • Elastyczne godziny pracy.