Mobile Developer z językiem niemieckim

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata.  Klient zajmuje się projektowaniem rozwiązań szytych na miarę dla znanych na całym świecie firm. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko Mobile Developera.

Miejsce pracy : Wrocław/Poznań

Główne obowiązki :

  • współtworzenie i pielęgnacja aplikacji mobilne skrojone na potrzeby klienta w oparciu onowoczesne platformy (Android, iOS, UWP);
  • integracja tych aplikacji z częścią serwerową oraz przeprowadzanie niezbędnych zmian w częściserwerowej (JAVA/J2EE);
  • uczestniczenie w poszczególnych fazach procesu tworzenia oprogramowania (analiza wymagań,projektowanie, implementacja, testy, wdrożenie) w zależności od doświadczenia
  • odpowiadanie za część lub całość systemu

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę iOSlub też mobilnych aplikacji hybrydowych w oparciu o PhoneGap/HTML5
  • mile widzianedoświadczenie w Android
  • bardzo dobra znajomość technologii Java oraz produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server)
  • ukończone studia wyższe minimum pierwszego stopnia na kierunku Informatyka lubpokrewnym
  • posługiwanie się językiem niemieckim przynajmniej w stopniu podstawowym (pracodawca będzie cię wspierał w dalszej nauce 😊)
  • umiejętność analitycznego myślenia, łatwość nawiązywania kontaktów oraz szczerej i efektywnej współpracy w zespole

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • szkolenia zawodowe i językowe
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej po uzgodnieniu
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta Multisport,
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
    twórczej;
  • wsparcie w relokacji
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów