iOS Developer / Team Leader

Opis stanowiska

Klient: Globalny dostawca usług IT, z niemieckim kapitałem, który świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę zespołu rozwijającego aplikację mobilną dla inżynierów pracujących w terenie, dzięki której otrzymują dostęp do szczegółów aktualnie realizowanych zadań. Dzięki tej aplikacji mogą na bieżąco monitorować swoje zadania czy też otrzymują powiadomienia odnośnie nowych ticketów.

Stack technologiczny: iOS, Swift, REST, JSON, push messaging

Zadania na tym stanowisku:

  • Optymalizacja i rozwój oprogramowania, dostosowanie centralnych  procesów firmy, mających na celu kontrolowania procesów biznesowych na całym świecie
  • Nadzorowanie i wspieranie zespołu programistów aplikacji mobilnych
  • Przejęcie odpowiedzialności za planowanie i monitorowanie procesu wdrażania
  • Ściśle i stała współpraca z naszym zespołem do projektowania i testowania UX / UI

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Min. 3 lata doświadczenia w środowisku iOS
  • Bardzo dobra znajomość: iOS, Swift
  • Doświadczenie na stanowisku Team Leader  lub doświadczenie związane z zarządzaniem kilkuosobowym zespołem
  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Znajomość projektów mobilnych na iOS oraz dogłębne zrozumienie platform mobilnych
  • Znajomość zwinnego tworzenia oprogramowania
  • Chęć rozwoju  w środowisku podobnym do start-upu i pracy z najnowocześniejszymi technologiami

Co firma oferuje?

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Międzynarodowe projekty
  • Budżet szkoleniowy
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karte Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Pakiet rekolakcyjny
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • Bezpośrednią i nieformalną komunikacje nawet na poziomie zarządzania
  • Możliwość wdrażani własnych pomysłów
  • Możliwości kariery: możliwości szkolenia zawodowego, osobistego i językowego
  • Autobus firmowy z centrum Wrocławia