Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży poszukiwana, poszukiwany!

Jeżeli interesuję Cię sprzedaż lub rozwój biznesu i czujesz, że usługi rekrutacyjne w branży IT to coś dla Ciebie.

Trafiłeś idealnie!

Rośniemy, rozwijamy się i potrzebujemy kolejnej ciekawej, pozytywnie nastawionej do życia i otoczenia osoby, która zasili nasze szeregi w Dziale Sprzedaży.

Zobacz kogo poszukujemy, czego wymagamy i co możemy Tobie zaoferować i nie wahaj się – nawet jeśli Ci nie wszystko pasuje w 100 % – spotkajmy się i porozmawiajmy i kto wie, może razem osiągniemy więcej 🙂

Wyzwania, jakie Ci zapewnimy:

  • budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami,
  • realizacja założonych planów i zadań,
  • raportowanie swoich działań,
  • szukanie i odkrywanie nowych możliwości rozwoju,

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, handlowych,
  • proaktywna postawa i pozytywne nastawienie do realizacji powierzonych obowiązków,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • chęć rozwoju, kreatywność, otwartość,
  • znajomość języka angielskiego B1

Mile widziane:

  • doświadczenie lub zetknięcie z branżą HR lub IT,

Oferujemy:

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania ( podstawa + prowizja uzależniona od realizacji planów ),
  • realną możliwość rozwoju,
  • świetną atmosferę pracy,
  • brak dress code’u,
  • uczestnictwo i prowadzenie ciekawych projektów sprzedażowych w obszarze usług rekrutacyjnych,
  • energiczny i otwarty zespół,
  • owocowe wtorki i czwartki,
  • kawę, herbatę i napoje pod dostatkiem,
  • długoterminową współpracę,
  • kartę Multisport,
  • dofinansowwanie do opieki medycznej,
  • parking, rowerowania,
  • wspólne wyjścia i imprezy integracyjne,