Mid/Senior Java Developer

Opis stanowiska

Nasz klient z siedzibą w Berlinie i Łodzi to jeden z wiodących na świecie dostawców SaaS dla aplikacji mobilnych. Tworzą produkt, który umożliwia kreowanie aplikacji mobilnych dla przedsiębiorców. W związku z ciągłym rozwojem poszukują ambitnej osoby na stanowisko Java Developer, który chce mieć realny wpływ na to co robi.

Miejsce pracy : zdalnie/ Łódź

  • masz ponad 3-letnie komercyjne doświadczenie na backendzie,
  • dobrze znasz : Java 8+, Spring(Boot), Hibernate, Maven,Tomcat, MySQL,Mockito
  • masz doświadczenie z AWS lub Google Cloud,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z mikroserwisami lub architekturą monolityczną.
  • dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (B2)

Mile widziane :

Znajomość : Python, Ruby, noSQL

Benefity :

  • praca nad innowacyjnym produktem w międzynarodowym środowisku,
  • długofalowa współpraca w oparciu o dowolną formę współpracy (B2B, Uop)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość  pracy zdalnej,
  • swobodna, niekorporacyjna atmosfera,
  • imprezy integracyjne,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, program Multilife, dostęp do platformy edukacyjnej,
  • komfortowe biuro w centrum, a w nim dobra kawa, wszelkiego rodzaju zdrowe przekąski: orzechy, owoce i warzywa.