Mid Frontend Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to lider na rynku internetowym, który pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy partnerami biznesowymi, a klientami. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko Frontend Developera, który chce mieć realny wpływ na rozwój platformy.

Miejsce pracy : Wrocław/ możliwa praca zdalna

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie we frontendzie,
  • dobrze znasz :  Vue, HTML/HTML5, CSS3, JavaScript, JQery, Responsive Web Design,
  • systemy wersjonowania GIT/SVN nie są Ci obce,
  • znasz zagadnienia związane z UX/UI,
  • posiadasz umiejętności analityczne, z kreatywnością podchodzisz do rozwiązywania problemów.

Twoje główne obowiązki :

  • projektowanie oraz programowanie rozwiązań frontendowych,
  • utrzymanie, testowanie i optymalizacja aplikacji.

Co oferuje klient :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (UoP,B2B)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej ( 1 dzień w biurze)
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • budżet szkoleniowy,
  • kompleksowe wdrożenie oraz niezbędne narzędzia do pracy,
  • dostęp do platform e-learningowych,
  • nowoczesne biuro w centrum miasta,
  • owoce, przekąski, napoje,
  • swobodna, niekorporacyjna atmosfera,
  • spotkania integracyjne,
  • wsparcie doświadczonego zespołu na który będziesz mógł/mogła zawsze liczyć 😉