Manager ds obsługi strategicznych klientów

Opis stanowiska

Nasz klient to wiodący na rynku IT producent zaawansowanych systemów wspomagających interakcję między klientami i dostawcami usług, systemów które wpisują się w obserwowany proces cyfryzacji firm. Systemy te to m in. wirtualny oddział, moduły klasy Business Intelligence czy call/contact center, systemy do komunikacji omnichanne(voice boty, chatbooty), zapewniając klientom pełną integracje z jego systemami. Firma prowadzi projekty informatyczne dla znanych, globalnych marek w 12 krajach. Klienci w Polsce to najbardziej rozpoznawalne marki w branżach takich jak: bankowość, ubezpieczenia, szeroko pojęta branża finansowa, i wiele innych, gdzie proces cyfryzacji zaczyna być obecny.

Co będziesz robił?

  • Bieżąca obsługa posprzedażowa wybranych klientów
  • Realizacja reklamacji, monitorowanie sprawy klientaod początku jej zgłoszeniado pozytywnego zakończenia
  • Dbałość o wysoki poziom user experience – cierpliwość, empatia
  • Organizacja i uczestnistwo w większości spotkać “eksploatacyjnych” kleineta – samodzielność w działaniu, umiejętność kompleksowego spojrzenia na zgłaszany problem, konsekwencja w realizacji powierzonych poddziałań

To czego wymagamy

  • Doświadczenie w obsłudze posprzedażowej klienta, preferowana branża IT
  •  Komunikatywność
  • Radzenie sobie ze stresem oraz asertywność
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Zarządzanie czasem i dynamizm w działaniu
  • Analityczne myślenie
  • Wytrwałość w działaniu i dążenie do rozwiązania sprawy
  • Skrupulatność i umiejętność robienia precyzyjnych notatek podczas trwania spotkania.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami/znajomość wybranych metodyk w tym obszarze

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w renomowanej Firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach zatrudnienia na b2b
  • Możliwość zdobycia doświadczenie i podniesienia swoich kwalifikacji w bardzo perspektywicznej branży
  • Pakiet benefitów: karta multisport i opieka medyczna