Managed Services System Engineer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Managed Services System Engineer, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego (serio serio 🙂 ) zespołu.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie zgłoszeniami od zespołu infolinii 24/7
  • Analizę każdego zdarzenia i planu działania dostarczonego przez zespół wsparcia
  • Wdrażanie opracowanych wraz z kierownikiem projektu i klientem planów działania
  • Dostarczanie raportów na temat zdarzeń i przeglądanie raportów o stanie systemu
  • Codzienne zarządzanie operacyjne, dostrajanie systemu i podejmowanie działań proaktywnych w celu zapobiegania problemom
  • Generowanie określonych raportów w SLA i ciągłe doskonalenie systemu monitorowania
  • Uczestnictwo w tworzeniu planów utrzymania ruchu, wdrażaniu rozwiązań, integracji i prowadzeniu dokumentacji

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewnym
  • Posiadasz dużą wiedzę na temat UNIX/LINUX
  • Znasz języki skryptowe (Python, Ruby, Bash, Perl)
  • Znajomość systemów Veritas/ RHCS
  • Doświadczenie w korzystaniu z platform wirtualizacyjnych jak VMWare, EXN itp.
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami w środowiskach chmury jak AWS, GCP, MS AZURE
  • Znasz systemy pamięci masowej (NetApp, EMC), a takżę serwerów internetowych i aplikacji, np Tomcat
  • Jesteś proaktywny, zmotywowany i odpowiedzialny
  • Posiadasz zdolności analityczne, dobrze czujesz się w rozwiązywaniu problemów
  • Czujesz się dobrze w pracy w zespole
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2 i nie boisz się codziennej komunikacji w tym języku
  • Chcesz się rozwijać i doskonalić nowe umiejętności

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach