Magento 2 Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Jako Magento Developer będziesz mieć okazję pracować przy projektach, które należą do jednych z najnowszych na świecie i są wykorzystywane przez liderów rynku, takich jak T-mobile czy 3M. Tworzone rozwiązania bazują na najnowszym stacku technologicznym i rozwiązaniach, takich jak Kubernetes, Cloud, PWA.

Zadania na tym stanowisku:
– praca na najnowocześniejszych platformach i technologiach, takich jak Magento Commerce, PWA i Kubernetes,
– wdrażanie wysokiej jakości rozwiązań w ścisłej współpracy z zespołem projektowym (PM, Leader, developerzy, Business Analysts, QA, UX),
– dbanie o część technologiczną projektu, jakość i bezpieczeństwo aplikacji,
– projektowanie i wdrażanie konkretnych systemów architektonicznych przy wsparciu Lead Developera,
– praca w SCRUM w 2-tygodniowych sprintach,
– dostarczanie wiedzy technologicznej naszym klientom lub skupianie wysiłków na rozwoju technologicznym – zależnie od Ciebie.

Podstawowe wymagania:
– świetna znajomość standardów PHP 7 i PSR,
– doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji opartych na Magento,
– umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych z wykorzystaniem PHPUnit,
– dobre zrozumienie i wykorzystanie wzorców projektowych i dobrych praktyk m.in. OOP, SOLID, YAGNI, KISS, DRY,
– doświadczenie z Dockerem,
– doświadczenie z usługami sieciowymi RESTful lub SOAP,
– biegłość w MySQL,
– mocne podstawy networkingu, znajomość systemu operacyjnego Linux,
– znajomość GIT,
– doświadczenie w stosowaniu metodyk Agile,
– silna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowo, jako Senior Developer:
– znajomość baz danych NoSQL, takich jak ElasticSearch,
– doświadczenie z systemami pamięci podręcznej, takimi jak Varnish i Redis,
– umiejętności sprawdzania kodu
– doświadczenie w integracjach z systemami zewnętrznymi m.in. ERP, WMS, CRM, PIM, ESB.

Mile widziane:
– znajomość Magento Commerce, Cloud, OMS,
– doświadczenie z brokerami Messages, takimi jak RabbitMQ,
– znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym lub średniozaawansowanym.

W zamian za Twoją pracę i umiejętności, czekają na Ciebie:
wsparcie i zaufanie ludzi otwartych, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
– elastycznie godziny i możliwość pracy zdalnej,
– szkolenia umożliwiające rozwój Twoich umiejętności,
– kafeteryjny system benefitów,
– niezbędny sprzęt dostarczony do Twojego domu,
– ubezpieczenie na życie i zdrowotne,
– imprezy integracyjne,
– nowoczesne biuro,
– wsparcie w relokacji.