Machine Learning Engineer Actions/ Data Engineer/ SQL

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, klient wspomaga codzienną komunikację międzyludzką, która jest niezbędna we współczesnym świecie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dużymi zestawami danych i analizowanie ich w celu rozwiązywania problemów
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka Python lub R oraz SQL
  • Dobra znajomość statystyki i projektowania statystycznego

Dodatkowym atutem będzie :

  • doświadczenie z narzędziami do dystrybucji danych ( Spark, Hadoop, itp)
  • doświadczenie w Tensorflow, Keras
  • doświadczenie z Tableau bądź podobnym narzędziem do analizy wizualnej
  • aktywność w projektowaniu Open Source
  • znajomość NLP
Lokalizacja:Kraków

Co my oferujemy Tobie:

  • konkurencyjny pakiet płac
  • ubezpieczenie medyczne i stomatologiczne
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • wygodne warunki(wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe)
  • boisko do siatkówki i grilla
  • dostęp do zaplecza odnowy biologicznej
  • imprezy integracyjne
  • pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju