Machine Learning Engineer Actions/ Data Engineer/ SQL

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która zajmuje się tworzeniem innowacyjnych technologii, niezbędnych w codziennym komunikowaniu się.

Aktualnie poszukujemy członków do nowego zespołu, w tym także MACHINE LEARNING ENGINEER ACTIONS, który będzie posiadał również kompetencje Team Lidera. Na tym stanowisku będziesz współpracował z multidyscyplinarnym zespołem naukowców, inzynierów i interesariuszy ds. produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej ekonomia, statystyka, inżynieria

  • Doświadczenie w machine learning

  • Praktyczna znajomość Pythona lub R

  • Doświadczenie jako SQL Developer

  • Język angielski minimum B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako Team Leader

  • Doświadczenie z narzędziami jak Spark, Hadoop itp.

  • Doświadczenie w nauce maszynowej na dużych zestawach danych

  • Aktywność w społeczności Open Source

Firma oferuje:

  • Pracę przy rozwojowych projektach w międzynarodowym środowisku

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Komfortowe warunki pracy- nowoczesne biuro, miejsca parkingowe

  • Dostęp do obiektów wellnes

  • Boisko do siatkówki i miejsce na grilla obok biura

  • Konkurencyjny pakiet płac