Linux Administrator

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, wywodzącej się z software house’a, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowisko  Administrator Linux. Firma działa nieprzerwanie na rynku od 20 lat. Tworzy zaawansowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i platformy społecznościowe, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów.

Czym będziesz się zajmować?

Wspieraniem technologicznie największego systemu logistycznego w tej części Europy (oparty o architekturę mikroserwisową).  Będziesz zajmować się projektowaniem i wdrażaniem wydajnych rozwiązań o wysokiej dostępności. Do Twoich zadań będzie należała bliska współpraca z zespołami developerskimi przy realizacji projektów.

Wymagania:

  • administracja systemami Linux (expert z tego obszaru),
  • praktyczne doświadczenie Haproxy, Monitoring tools, Puppet, MySQL, Elasticsearch,

Mile widziane:

  • znajomość: Foreman, Python lub Bash, Redis, PostgreSQL, RabbitMQ.

Firma oferuje:

  • stałą współpracę (B2B lub umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • rozwój z mocnym zespołem regular/senior developerów przy wymagających projektach,
  • elastycznne godziny pracy (start między 6:00 a 9:00),
  • możliwość pracy 100 % zdalnie, stacjonarnej lub hybrydowej,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport,
  • swobodę w obszarze rozwoju kompetencji,
  • śniadania firmowe, owoce, napoje,
  • playroom, parking rowerowy, samochodowy, prysznic,
  • budżet szkoleniowy, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne.