Lider Webcon

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów z Rzeszowa/ Krakowa – firmy zajmującej się tworzeniem programowania dla szkolnictwa wyższego, sektora publicznego jak i branży energetycznej poszukujemy

Lidera Webcon

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażania rozwiązań, definiowanie wymagań
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Pionu Handlowego
  • Samodzielna realizacja wdrożeń systemów Elektronicznego Obiegu Dokumentów
  • Instalacja, konfiguracja i parametryzacja systemów wg wymagań Klientów
  • Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych (MS SQL)
  • Tworzenie modyfikacji systemów DMS

Wymagania:

  • Min 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego,
  • Znajomości narzędzi: Windows Server, SQL Server
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomości platformy WEBCON BPS

Mile widziane :

  • znajomość HTML, XML,
  • znajomość działania oprogramowania ERP
  • znajomość baz danych Oracle

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet Medyczny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Playroom
  • Kurs Językowy