Lead Android Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to firma zajmującą się rozwojem oprogramowania i sprzętu komputerowego. Posiada doświadczenie na światowym poziomie, działa nie  tylko w Europie ale i i Ameryce Północnej. Aktualnie poszukujemy Lead Android Developera.

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia w pracy z androidem
  • Bardzo dobra znajomość Java i Kotlin
  • Umiejętność tworzenia kodów do testów
  • Praktyczne doświadczenie z SQlite
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość RxJava2, Retrofit, MVP, JUnit
  • Rozumienie zasad czystego kodu
  • Angielski na poziomie min b2, polski na poziomie komunikatywnym (pisanym i mówionym)

Mile widziane :

  • Doświadczenie na stanowisku Tech/Team Leader’a
  • umiejętność programowania aplikacji natywnych

Co oferuje Klient:

  • praca 100% zdalna (z możliwością pracy w biurze)
  • Wsparcie liderów oraz coroczny pakiet szkoleń
  • Opieka medyczna oraz karta multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowatorskie projekty
  • Zajęcia z angielskiego z native speakerem
  • Świeże owoce w biurze, przekąski
  • Parking
  • Playroom