Lead Android Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowy Software House, specjalizujący się w najnowocześniejszych technologiach, takich jak sztuczna inteligencja, IoT, blockchain i immersyjna rzeczywistość. Firma ma swoje oddziały w USA, Argentynie i Polsce. Aktualnie poszukujemy utalentowanych kandydatów na stanowisko Lead Android Developer.

Lokalizacja biura: Kraków

Opis stanowiska:

  • Praca nad rozwojem projektów typu Point of Sale (aktualny projekt skierowany jest dla branży sprzedażowej i dotyczy zarządzaniem POS i płatnościami)
  • Rozwój aplikacji natywnych
  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji pod względem technologicznym
  • Kierowanie zespołem i czuwanie nad najwyższą jakością kodu

Wymagania:

  • Co najmniej 6 lata doświadczenia zawodowego związanego z platformą Android
  • Bardzo dobra znajomość Java i Kotlin
  • Umiejętność tworzenia kodów do testów
  • Praktyczne doświadczenie z SQlite
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość RxJava2, Retrofit, MVP, JUnit
  • Rozumienie zasad czystego kodu
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) oraz polskiego (min. C1)

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako Lead / Tech Lead / Team Lead
  • Umiejętność programowania aplikacji natywnych

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy miedzy 8:00 a 10:00)
  • Możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej (preferowane 50% czasu zdalnie, 50% stacjonarnie)
  • Nowatorskie projekty
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (dla pracownika i partnera za darmo)
  • Budżet szkoleniowy
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Inne udogodnienia (świeże owoce w biurze, przekąski, parking, playroom, piwne piąteczki oraz budżet integracyjny, możliwość przyprowadzania psa do pracy)