Księgowy/Księgowa

Opis stanowiska

Biuro  Rachunkowego ifirma.pl z siedziba we Wrocławiu, poszukuje doświadczonych księgowych a także biur rachunkowych zainteresowanych podjęciem współpracy.

Biuro Rachunkowe ifirma.pl świadczy usługi księgowe firmom rozliczającym się na PIT-5, PIT-5L i PIT-28.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało m.in.

  • prowadzenie KPIR lub ewidencji sprzedaży oraz ewidencji VAT
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • obsługa prostych zagadnień kadrowo-płacowych
  • kontakt telefoniczny lub zdalny (mail) z klientami Biura Rachunkowego ifirma.pl
  • praca na autorskim programie firmy (obsługa księgowa, kadrowa, wysyłka deklaracji)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra  znajomość zagadnień księgowych i przepisów prawa podatkowego
  • umiejętność obsługi komputera
  • samodzielność w zakresie organizowania swojego czasu pracy

Oferujemy:

  • forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej  w 100% , stacjonarnej lub hybrydowej
  • zadaniowy czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • długofalową, stabilną pracę w firmie o pewnej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z Multisport i opieki medycznej
  • rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności
  • dobrą, otwartą atmosferę i sporą swobodę działania