Konsultant Microsoft Dynamics NAV

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Konsultant Microsoft Dynamics NAV ,który jest entuzjastą nowych technologii i  chce dołączyć do międzynarodowej firmy.

Osoba na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za udział w projektach wdrożeń systemu Dynamics 365 NAV, tworzenie dokumentacji, przygotowywanie szkoleń, realizację prac wdrożeniowych oraz opiekę nad eksploatacją systemów.

Miejsce pracy : 100 % zdalnie/ Katowice

Kluczowe wymagania :

  • wykształcenie wyższe lub ekonomiczne,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze systemu Dynamics NAV po stronie dostawcy (jako konsultant) lub klienta,
  • dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne,
  • samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim ( min. B2)

Benefity na jakie możesz liczyć :

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów,
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę 100 % zdalną,
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach,
  • Chillroom,
  • Wewnętrzna siłownia.