Konsultant IT (Polska/Niemcy)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta,  światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, rozwoju biznesu, audytów, inspekcji, usług dla przemysłu, nadzorów inwestycyjnych oraz certyfikacji systemów zarządzania i rozwoju kompetencji poszukujemy specjalisty na stanowisko Konsultanta IT.

Czym będziesz się zajmował?

Rozwojem rozwiązań cyfrowych, analizą wymagań i oceną Stakeholders,  współpracą z kierownikami innych zespołów, definiowaniem priorytetów, udziałem w panowaniu i  rozliczaniu budżetów, kierowaniem projektów softwaru.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku IT Project Manager lub Product Owner
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Praktyczna znajomość metodologii SCRUM
  • Doświadczenie w budżetowaniu i rozliczaniu projektów
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych lub relokacji  (Niemcy)

Firma oferuje:

  • Współpracę na zasadach: Umowy o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Karta Multisport,
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie,
  • Dofinansowania do wczasów
  • Imprezy firmowe, integracyjne
  • Premię uzależnioną od realizacji założeń