Konsultant Genesys

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Konsultant Genesys, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu. Jest to stanowisko na którym będziesz zajmować się instalowaniem, konfigurowaniem i obsługą rozwiązań głosowych, zapewniając bieżące wsparcie klientom wewnętrznym korzystającym z Contact Centre.

Twoje zadania:

  • Zapewnianie konfiguracji i wsparcia operacyjnego systemów telekomunikacyjnych.
  • Pomoc w codziennych operacjach telekomunikacyjnych, analizach i rozwiązywaniu problemów.
  • Opracowanie, ulepszanie, wsparcie, utrzymanie i testowanie aplikacji CTI/Call Routing i Reporting (te rozwiązania mogą obejmować różne platformy programistyczne, oprogramowanie, sprzęt, technologie i narzędzia).
  • Uczestnictwo w projektowaniu, rozwoju i wdrażaniu złożonych aplikacji, często z wykorzystaniem nowych technologii.
  • Wsparcie instalacji i konfiguracji Platformy Next Gen dla wszystkich komponentów Genesys
  • Prowadzenie projektów i współpraca z zespołami. Duża samodzielność i praca pod minimalnym nadzorem.
  • Zaangażowanie w spełnianie oczekiwań klientów wewnętrznych i zewnętrznych, stosując zasady Konsultacyjnego Procesu Sprzedaży (CSP)

Wymagania techniczne:

  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania w zakresie analizy, projektowania, rozwoju, wdrażania i testowania różnych systemów Enterprise i głosowych
    • Doświadczenie w Genesys Framework 8.5, rozwiązywaniu problemów z serwerem T-Server/SIP, projektowaniem routingu i jego rozwiązywaniem problemów
    • Doświadczenie w integracji technologii komputerowych (CTI), Universal Routing Server (URS), IRD (GUI), T-Server, SIP Server, StreamManager, Stat Server
    • Doświadczenie w tworzeniu, rozwijaniu i wdrażaniu strategii routingu z wykorzystaniem IRD w oparciu o wymagania biznesowe
    • Doświadczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania (SDLC)
    • Udowodnione doświadczenie w obsłudze wszystkich aplikacji głosowych (przekierowanie połączeń, telefony stacjonarne i programowe, poczta głosowa, cyfrowe nagrywanie głosu itp.)
    • Wdrażanie trunkingu SIP i punktów końcowych SIP w złożonym środowisku sieciowym
    • Możliwość wykonywania zaawansowanego debugowania SIP za pomocą Wireshark i innych narzędzi
    • Silna znajomość koncepcji VoIP, sieci i bezpieczeństwa (SRTP/TLS)
    • Doświadczenie z systemami biletowymi, takimi jak Service Now
    • Biegłość w zakresie Microsoft O365, aplikacji internetowych i webinarów.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w zespole międzynarodowym

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B.
  • Pracę zdalną, hybrydową bądź stacjonarną, w nowoczesnym biurze w Katowicach.
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów.
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczne godziny pracy.