Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, producenta systemów ERP W Polsce, dostarczającego kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, poszukujemy Konsultanta ds. wdrożeń systemu ERP.

Miejsce pracy: oddział Kraków

Zadania:

  • wdrożenia systemu ERP w obszarach: produkcja, magazyny, logistyka
  • analiza wymagań klienta w wybranych obszarach firmy
  • konfiguracja systemu zgodnie z wymaganiami klienta
  • szkolenia użytkowników w wybranych obszarach
  • wsparcie w pierwszym okresie eksploatacji systemu
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • budowanie dobrych i trwałych relacji z klientem

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • wykształcenie w zakresie zarządzania produkcją i/lub ekonomii
  • znajomość zasad działania przedsiębiorstw, w szczególności produkcyjnych
  • wiedza ogólna z zakresu działania systemów klasy ERP/MRP/MES, MPS
  • wiedza w zakresie planowania, harmonogramowania produkcji
  • doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych do zarządzania (1-2 lata)
  • znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL (co najmniej podstawowa)
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Dodatkowymi atutami będą:

  • praktyczna znajomość systemów do zarządzania produkcją, planowania produkcji
  • znajomość bazy danych SQL Firebird
  • znajomość serwera REST (Web API)

Firma oferuje:

  •  interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę lub B2B
  • świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe) itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • pakiet szkoleń indywidualnych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza województwa małopolskiego
  • zajęcia gry w squash z trenerem
  • wyjazdy/imprezy integracyjne