Konstruktor/Projektant ds. konstrukcji mechanicznych

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętu AGD, poszukujemy Kandydata na stanowisko Konstruktora/Projektanta ds. konstrukcji mechanicznych

Zakres obowiązków:

– Tworzenie dokumentacji technicznej (3d, 2d, etc) wraz z doborem materiałów oraz technologii dla części/systemów mechanicznych/mechatronicznych zgodnie ze specyfikacją i standardami, we współpracy z Klientem, dostawcami oraz działami w organizacji;

– Zarządzanie projektami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wdrażania części/systemów od konceptu do fazy produkcji wielkoseryjnej;

– Zarządzanie oraz wdrażanie nowych technologii, materiałów oraz rozwiązań technicznych;

– Kontakt z dostawcami i producentami części mechanicznych oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Wymagania kwalifikacyjne:

-Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika/Mechatronika lub pokrewne);

–  Minimum 3 letnie doświadczenie jako inżynier-konstruktor (komponenty z tworzyw sztucznych, systemy mechatroniczne itp.);

–  Doświadczenie w organizacji międzynarodowej;

–  Znajomość programów CAD (preferowane: NX, PTC Creo, SolidWorks)

– Praktyczna znajomość metodologii: DFM, D-FMEA, itp.;

– Praktyczna wiedza dotycząca właściwości, doboru materiałów oraz technologii wytwarzania (praca nie polega tylko i wyłącznie na rysowaniu w 3D, chodzi również o dobór materiałów, technologii, tworzenie dokumentacji technicznej itp.);

– Zdolność analitycznego myślenia,

– Umiejętność perfekcyjnej organizacji pracy oraz umiejętność efektywnej komunikacji zapewniające realizację zadań zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

– Specjalistyczna wiedza z zakresu:  – materiałów (tworzywa sztucznych, metale i pokrycia); – procesów produkcyjnych (wtryskiwanie, wytłaczanie, klejenie, lutowanie, itp.

– Znajomość programów: SAP, Office, Jira, MKS, SolidWorks Professional, Mouldflow, Simtool;

–  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

– Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub innego europejskiego – stopień komunikatywny

 Klient oferuje:

– Rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym

– Zatrudnienie umowa o pracę

– Szkolenia specjalistyczne

– Lekcje języka obcego

– Pakiety medyczne i sportowe