Kierownik Projektu

Opis stanowiska

U kogo będziesz pracował?

Praca dla lidera w zakresie dystrybucji leków i produktów farmaceutycznych zaopatrującego jednostki szpitalne. Firma prowadzi działalność od 25 lat, funkcjonując na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

• Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem
• Identyfikację obszarów ryzyka, zarządzanie zmianą, rozwiązywanie problemów
• Wypracowanie i udokumentowanie metodyki pracy
• Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
• Zarządzanie podległym zespołem
• Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do Zarządu
• Współpracę z zespołami biznesowymi w firmie
• Zapewnienie poprawnej komunikacji między interesariuszami wewnątrz firmy, a także zewnętrznymi dostawcami

Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli posiadasz:

• Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami
• Znajomość klasycznych oraz zwinnych metodyk projektowych
• Samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania
• Zdolności komunikacyjne i bardzo dobra organizacja pracy
• Orientację na Klienta (również wewnętrznego)
• Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT

W zamian oferujemy:

  • długofalowe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie przy Umowie o Pracę
  • pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne
  • rozwój zawodowy: kursy wewnętrzne, możliwość finansowanie szkoleń zewnętrznych
  • wyjazdy integracyjne
  • pełne wsparcie przy wdrożeniu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.