Kierownik Informatycznych Projektów Wdrożeniowych

Opis stanowiska

Renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik Informatycznych Projektów Wdrożeniowych

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów informatycznych zgodnie ze standardami i polityką firmy, w szczególności za:

  • Kierowanie projektami wdrożeniowymi rozwiązań informatycznych oferowanych przez firmę,
  • Określenie wymagań biznesowych dla projektów informatycznych,
  • Planowanie projektów informatycznych,
  • Koordynacja wdrożeń projektów informatycznych,
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej,
  • Wprowadzanie procedur projektowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych wymagających wiedzy informatycznej,
  • doświadczenie w realizacji wdrożeń wymagających łączenia kompetencji informatycznych i wiedzy branżowej z obszaru biznesowego, w którym jest realizowane wdrożenie,
  • umiejętność zarządzania projektami i zespołem projektowym,
  • umiejętność efektywnego komunikowania się wewnątrz i na zewnątrz zespołu projektowego,
  • umiejętność opracowywania wewnętrznych uregulowań i procedur projektowych,
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej i przygotowywaniu raportów projektowych,
  • doświadczenie w pracy z klientami przy odbiorze prac i rozliczaniu projektów,
  • umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów,
  • umiejętność zarządzania testowaniem (planowanie i prowadzenie testów oraz usuwanie usterek),
  • biegła znajomość narzędzi Microsoft Office, w tym Microsoft Project,
  • wyższe wykształcenie,

Dodatkowym atutem będą:

  • Certyfikaty z zarządzania projektami (Prince, PMI, Agile itp.),
  • Znajomość technologii informatycznych (systemy operacyjne, bazy danych, serwery aplikacyjne, itp.),
  • Znajomość zagadnień data mining i analizy danych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość narzędzi IBM SPSS.

Praca na tym stanowisku może wymagać wyjazdów do klientów, u których firma realizuje wdrożenia oraz okazjonalnie do biura firmy w Krakowie.

Oferujemy:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole;
  • umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań;
  • pracę w obszarze nowoczesnych technologii, w której spełnią się osoby nastawione na realizację postawionych celów oraz merytoryczną współpracę z klientami.