Senior Software Engineering Manager

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci.

  • Zarządzanie wieloosobowym zespołem inżynierów
  • Dbanie o rozwój członków zespołu poprzez tworzenie ścieżek rozwojowych oraz opracowywanie planów podnoszenia kwalifikacji
  • Definiowanie zadań zespołowych oraz czuwanie, by były zrealizowane na jak najwyższym poziomie;
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Definiowanie / ulepszanie / wdrażanie nowych procesów inżynieryjnych
  • Współpraca z innymi menadżerami i osobami decyzyjnymi w całej organizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem inżynierów (30+) i kierowanie innymi liderami
  • Praktyczne zrozumienie metodologii zarządzania projektami, nowoczesnych zasad projektowania systemów, dyscypliny architektonicznej i kultury DevOps.
  • Wcześniejsze praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania / inżynierii·
  • Udokumentowane doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu wysokowydajnymi zespołami
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Plan zakupu akcji pracowniczych,
  • Pracowniczy plan emerytalny,
  • Elastyczne godziny pracy (zazwyczaj dzień zaczyna się od 7-10),
  • Silna kultura współpracy,
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe),
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura,
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych,
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju