Key Account Manager ( branża IT)

Opis stanowiska

Nasz klient to firma konsultingowo-wdrożeniowa, która dostarcza innowacyjne rozwiązania z szeroko pojętego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów.

Aktualnie poszukujemy dla niego osoby na stanowisko : Key Account Manager

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z obszaru IT ,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • kreatywność, pozytywne podejście do świata i ludzi 😉

Jeśli spełniasz te wymagania i jesteś otwarty/otwarta na nowe wyzwania – aplikuj !

Twoje obowiązki :

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych, a także aktywny udział w spotkaniach biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • kontakt z dostawcami i producentami.

Benefity :

  • długofalowa współpraca w oparciu o dowolną formę współpracy ( B2B, umowa o pracę)
  • możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej ( w zależności od Twoich preferencji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne
  • karta Multisport
  • lekcje języka angielskiego
  • imprezy, wyjazdy integracyjne 🙂