Junior/Senior Python Developer

Opis stanowiska

Firma z branży turystycznej, tworząca oprogramowanie dla biur podróży, internetowych portali turystycznych i linii lotniczych poszukuje programisty, który potrafi pracować samodzielnie i nie boi się wyzwań. Firma buduje bazy linii lotniczych,przeglądarki internetowe, zarządza rezerwacją biletów.

Niezbędne umiejętności:

  • Znajomość języka Python
  • Znajomość relacyjnych baz danych RDMS(PostgreSQL, MySQL)
  • Doświadczenie noSQL(Riak, MongoDB, Redis)
  • Znajomość protokołów HTTP, RCP, (SOAP, JSON- RPC, XML-RPC) od strony klienta i serwera
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT oraz narzędziem do śledzenia błędów i zarządania projektami Jira

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Dowolna umowa
  • Ubezpieczenie
  • Pakiet Lux-Med
  • Karta Multisport
  • Śniadania(kanapki,wędliny,sery,warzywa)