Software Engineer

Opis stanowiska

Czy jesteś zainteresowany mapowaniem wnętrza każdego budynku na planecie?

Firma jest przedsiębiorstwem z siedzibą w Sillicon Valley, działającym w oparciu o przedsięwzięcia, które koncentrują się na usługach mapowania i lokalizacji. Ma doświadczenie w branży turystycznej więc teraz kierują uwagę na resztę planety ;).

Firma poszukuje  Developera Oprogramowania, aby pomóc zbudować zespół programistów w  biurze we Wrocławiu. Team  skupi się na budowaniu dynamicznej aplikacji internetowej klienta wspieranej przez interfejsy API REST.

W Firmie pracujemy nad szerokim spektrum technologii, aby osiągnąć nasze cele. Czym się zajmujemy?  Od mobilnego do chmurowego, od GUI do backendu, od sprzętu po oprogramowanie – wszystko to robimy. Jeśli chcesz, możesz pewnego dnia pracować nad rozwiązaniem problemu z naszym systemem fuzji czujników, a następnie nad uruchomieniem naszego systemu wdrażania zasobów chmury.

Stanowisko: Junior Software Engineer/ Software Engineer

Zadania: Mapowanie wnętrza budynku- tworzenie aplikacji

Będziesz członkiem bardzo doświadczonego zespołu inżynierów w środowisku startupowym
Bedziesz definiować,projektować i  implementować funkcje w naszym stosie technologii, w tym między innymi:
GUI i interfejsy API dla pakietów SDK dla systemów iOS, JS i Android
Interfejsy API oparte na REST / AWS
Analityką i analizą danych
Systemami gromadzenia danych na miejscu
Mapowaniem systemów przepływu pracy
Wejdziesz w interakcję z zespołem ds. Produktu, aby określić zakres i priorytetyzować funkcje
Pracować z mapami i zespołami danych, aby usprawnić przepływ pracy

Niezbędna jest znajomość nowoczesnych technologii:  JavaScript 😉 ( Ale jeśli Twoją domeną są inne technologie, a lubisz się rozwijać i jesteś wymiataczem, też chętnie porozmawiamy z Tobą!)

Język angielski minimum B2

Szukamy zapalonego inżyniera, który lubi pracować nad zaawansowaną technologią w szybko zmieniającym się środowisku startupowym. Kogoś kogo ekscytuje perspektywa uczenia się wielu nowych technologii i platform i języków. Kto lubi pracować w zespole i ma doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Doświadczenie: Minimum 2-4 lat jako developer

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Praca zdalna
  • Wynagrodzenie (without VAT):   13000 – 15000 PLN