Junior React Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z włoskim kapitałem, poszukujemy kandydata na stanowisko Junior React Developer.

Zespół naszego klienta jest rozproszony po całej Europie. Dołączając do zespołu, będziesz mieć możliwość współpracy z najzdolniejszymi i najbardziej utalentowanymi ludźmi pracujących z najnowocześniejszymi technologiami aby zapewnić czołowym firmą na świecie skalowanie, niezawodne rozwiązania na poziomie korporacyjnym.

Projekt oparty na wprowadzaniu nowych funkcjonalności, tworzenie Platformy SaS dla Startówpow do udostępniania produktu na rynek.

Miejsce pracy: Wrocław

Możliwa częściowa praca zdalna w okresie pandemii, wdrożenie – w biurze.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe

– minimum rok doświadczenia na stanowisku Jr. Frontend Developer

– znajomość JavaScript

– znajomość HTML, CSS

– znajomośc React

– język angielski na poziomie min B2

Mile widziane:

  • doświadczenie z Azure

Klient oferuje:

  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej w trakcie trwania sytuacji związanej z pandemią
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta multisport
  • Świeże owoce/przekąski w biurze oraz przepyszna włoska kawa
  • Parking dla rowerów
  • Praca w środowisku międzynarodowym w szybko rozwijającej się firmie