Junior .Net Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z niemieckim kapitałem, eksperta w dziedzinie technologicznej transformacji modelu biznesowego przedsiębiorstw, zapewniającego doradztwo dla wiodących globalnych firm ubezpieczeniowych, energetycznych i finansowych, wyspecjalizowanych w dziedzinie zarządzania transakcjami giełdowymi oraz towarzyszącym im ryzykiem, poszukujemy osoby na stanowisko Software Developera.

Zakres obowiązków:

  • w ramach naszego zespołu IT będziesz ściśle współpracować z naszymi konsultantami biznesowymi projektującymi i wdrażającymi rozwiązania programowe dla naszych międzynarodowych klientów
  • będziesz korzystać z wysoce wyspecjalizowanych metod, łącząc główne środowiska programistyczne, takie jak .NET, i języki skryptowe, z zaawansowanymi środowiskami korporacyjnymi
  • Twoje projekty będą interesującymi wyzwaniami technicznymi, które obejmują najnowocześniejszą technologię

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w tworzeniu projektów komercyjnych
  • wykształcenie wyższe, min. inżynierskie ( informatyka, matematyka, fizyka)
  • znajomość języka C #, .Net
  • podstawowa wiedza na temat algorytmów i struktur danych
  • otwartość na różne technologie
  • doświadczenie z językami skryptowymi ( np. Python, Matlab, Erlang itp.)
  • płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Budżet szkoleniowy (szkolenia wew. i zew.)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multispiort
  • Nauka języków obcych (lektorzy i native speaker)