Junior .NET Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z największych polskich firm wdrażające nowoczesne technologie. Firma zajmuje się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

– implementację aplikacji w języku C#,

– opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,

– współtworzenie i rozwój aplikacji,

– współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego.

Realizowane projekty:

– System odpowiedzialny za sprzedaż biletów, identyfikację kibiców, kontrolę wejść podczas masowych imprez sportowych organizowanych na zarówno na powietrzy jak i na stadionach, halach sportowych.

– Systemy przeznaczone dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne.

Idealny Kandydat powinien posiadać:

– ukończone lub realizowane studia wyższe inżynierskie (ukończony co najmniej 4 semestr) o kierunku informatycznym,

– min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty .NET,

– doświadczenie w branży IT przy analizach, projektowaniu lub wytwarzaniu aplikacji,

– dobra znajomość .NET Framework oraz .NET Core (także ASP.NET i ASP.NET Core),

– dobra znajomość relacyjnych baz danych,

– znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript, TypeScript

– znajomość systemu kontroli wersji (Team Foundation Server oraz Git).

Mile widziane:

– znajomość zasad programowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii,

– znajomość HTML 5, TypeScript, Angular / React, CSS 3,

– doświadczenie w pracy z PostgreSQL oraz MS SQL.

Oferujemy:

– pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

– współprace na podstawie umowy o prace,

– przyjazną atmosferę pracy,

– elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00, a 9:00)

– możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

– realny wpływ na realizowane projekty,

– prywatną opiekę medyczną,

– grupowe ubezpieczenie zdrowotne,,

– kartę sportową OK System,

– parking dla rowerów na terenie firmy,

– parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy.