Junior Java Developer

Opis stanowiska

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu iFirma poszukujemy aktualnie twórczego i zmotywowanego młodszego programisty Java, który będzie dbał o najwyższą jakość kodu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie oraz implementację systemów oraz współpracował z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań. Nasz nowy projekt to połączenie cech CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzeniu projektów freelancerskich.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego  w programowaniu w języku Java
  • Znajomość HTML, JavaScript (jQuery)
  • Znajomość technologii webowych
  • Znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość Spring i Hibernate

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji webowych opartych o technologię Java/WebObjects i Scala
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Oferujemy:

  • stałą współpracę na zasadach umowy o pracę/B2B lub zlecenia (do wyboru)
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między godziną 7:00 a 9:00)
  • owocowe wtorki i czwartki
  • Kawa i herbata bez ograniczeń
  • pracę przy projekcie realizowanym w modelu start-up’owym, na międzynarodowy rynek