Junior Fullstack Developer (.Net +Angular)

Opis stanowiska

Nasz klient nieustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Specjalizuje się głównie w tworzeniu oprogramowania dla medycyny, które cenione jest na całym świecie i jest wykorzystywane między innymi w diagnostyce okulistycznej. Aktualnie poszukuje ambitnej osoby na stanowisko : Junior Fullstack Developer ( .Net+Angular)

Miejsce pracy : Wrocław/ możliwość pracy zdalnej

Projekt dotyczy tworzenia oprogramowania do zaawansowanej diagnostyki okulistycznej z wykorzystaniem urządzeń medycznych firmy, które uznaje się za najlepsze tego typu urządzenia na rynku. Opracowywanie algorytmów służących do analizy i przetwarzania obrazów medycznych z uwzględnieniem obliczeń na GPU oraz wykorzystaniem technik sztucznej inteligencji.

Stack technologiczny :

  • Angular 2+
  • .NET Core 3.0+, ASP.NET Core
  • TypeScript, HTML5, CSS3
  • REST API

Kluczowe wymagania :

  • doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych ( min. 1 rok)
  • dobra znajomość języka angielskiego ( min. B1+)
  • ukończone studia :  informatyka lub pokrewne,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność.

Mile widziana znajomość :

  • NoSQL – MongoDB
  • SQL/Entity Framework
  • Docker
  • Node.JS
  • Bootstrap 4.0+

Benefity na jakie możesz liczyć :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy ( Uop,B2B)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • duże możliwości rozwoju : pakiet szkoleniowy, certyfikaty branżowe, dofinansowany kurs języka angielskiego,
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna,
  • system kafeteryjny MyBenefit/Multisport,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • parking dla rowerów.