Junior DevOps Engineer

Opis stanowiska

Nasz klient, włoski lider w tworzeniu szytych na miarę projektów transformacji cyfrowej poszukuje Junior DevOps Engineera. Projekty realizowane są na platformach zarządzanych w całości przez naszego klienta dla przedsiębiorstw, sektora publicznego i operatorów.

Junior Devops Engineer będzie realizować projekt dla firmy z listy Global Fortune 500 z branży motoryzazyjnej. Wymagane jest doświadczenie w automatyzacji przy użyciu Powershell lub Python i / lub doświadczenie z platformą DevOps (najlepiej Azure Devops). Poszukujemy osoby młodej, samodzielnej, która potrafi pracować jednocześnie nad kilkoma zadaniami

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Zautomatyzowanie nudnych zadań, projektując i wdrażając skrypty i procedury PaaS w środowisku przedsiębiorstwa.
  • Bedziesz współpracować z kilkoma zespołami deweloperów w całej Europie i stale rozwijającą się infrastrukturą.
  • Rozwiązywanie i zarządzanie rozwiązywaniem problemów oraz współpraca z programistami w celu rozwiązywania i wdrażania zaktualizowanych wersji oprogramowania.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość pracy zdalnej, po zakonczeniu epidemii praca z biura we Wrocławiu oraz zdalnie
  • Praca w środowisko międzynarodowym w szybko rozwijającej się firmie
  • Zespół z pasją do IT