JavaScript Developer (Node.js)

Opis stanowiska

Praca przy projekcie w dziale, który opracowuje i dostarcza oprogramowanie wykorzystywane do komunikacji biznesowej i krytycznej.

Rozwiązania te są wykorzystywane w wielu branżach ważnych w życiu codziennym, takich jak opieka zdrowotna, bezpieczeństwo publiczne, transport, logistyka, edukacja, hotelarstwo, energetyka, produkcja, handel detaliczny i wiele innych.

Jako JavaScript Developer będziesz pracować nad oprogramowaniem rozszerzając ekosystem interfejsów API i usług urządzeń czujnikowych.

Osoba na tym stanowisku będzie częścią wielofunkcyjnego zespołu odpowiedzialnego za projektowanie, rozwój, testy jednostkowe i integrację oprogramowania oraz będzie współpracować  z innymi zespołami globalnej organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego z JavaScript i Node.js
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (zespół międzynarodowy)

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w Java

Firma oferuje:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Forma pracy hybrydowa (jeden raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie w biurze – do ustalenia)
  • Silna kultura zorientowana na zespół.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Premia roczna
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Plan zakupu akcji pracowniczych (ESPP)
  • Roczna podwyżka wynagrodzenia
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
  • Boisko do siatkówki i grill obok biura.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne.
  • Ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.