JavaScript Developer (Mid/Senior)

Opis stanowiska

Dla klienta w Warszawie, firmy działającej jako Software House, wykonującej projekty zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych odbiorców, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko JavaScript Developer.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się opracowywaniem i wdrożeniem platformy zarządzania zasobami sprzętowymi i logicznymi (panelu backoffice).

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego z JavaScript (4 lata w przypadku Senior Developer)
  • znajomość frameworka frontendowego (np. Angular, React, Vue.js)
  • doświadczenie we wdrazaniu aplikacji (backoffice/cms/cmf itp)
  • w przypadku stanowiska seniorskiego bardzo dobra znajomość: wzorców projektowych, wybranego task runnera i module buildera (np. Webpack), oraz  podstaw CI/CD, Docker, Kubernetes
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane:

  • znajomość TypeScript,
  • znajomość platform chmurowych (np. AWS, Azure, Google Cloud)

Klient oferuje:

  • forma współpracy w oparciu o B2B lub Uop
  • płatne urlopy w przypadku B2B
  • szkolenia i laboratoria wewnętrzne
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • siedziba firmy: Wilanów