Java EE Developer

Opis stanowiska

Nasz klient jest światowym liderem w przetwórstwie żywności. Ich działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

 Opis stanowiska:

Java EE Developer dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwój i wsparcie aplikacji tworzonych w języku Java EE osadzonych w środowisku SOA. Praca będzie odbywała się zgodnie z metodologią SCRUM, nad projektami dotyczącymi 3 aplikacji tworzonych przez firmę: przemysłowej, logistycznej oraz bazy cen rynkowych. 70% pracy na tym stanowisku stanowić będzie development, 30% utrzymanie.

Stack technologiczny: Java EE, Java, Spring, REST, SOAP, Angular, Oralce, SOA, Enterprise JavaBeans.

Zadania:

  • Analiza scenariuszy biznesowych i przygotowywanie projektów rozwiązań,
  • Współpraca z menedżerami, analitykami, administratorami oraz interesariuszami w ramach procesu wytwarzania oprogramowania (SDLC),
  • Projektowanie, implementacja oraz wsparcie dla aplikacji klasy enterprise tworzonych w języku Java,
  • Tworzenie efektywnych kosztowo i wydajnościowo rozwiązań w zwinnym procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Wsparcie dla aplikacji produkcyjnych.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczeniem w programowaniu w JavaEE,
  • doświadczeniem w pracy frameworkiem: Spring,
  • znajomością Enterprise JavaBeans oraz SOA,
  • znajomością web serwisów opartych na protokołach REST oraz SOAP,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (preferowany Oracle),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca)

Co będzie dodatkowym atutem?

  • praktyczna znajomość MVC oraz koncepcji ORM (JPA, Hibernate),
  • doświadczenie w użyciu Java Message Service API,
  • Doświadczenie w pracy z Maven, Git/Bitbucket, Confluence,
  • Znajomość JavaScript, HTML 5, CSS 3,
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrumowych.

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej w czasie pandemii
  • Po pandemii praca zdalna w większości czasy pracy (praca w biurze 1 dzień na tydzień lub na 2 tygodnie)