Java Web Developer

Opis stanowiska

Dla polskiego Klienta poszukuję doświadczonego Java Web Developera, który dołączy do zespołu twórców aplikacji webowych. Firma jest producentem i integratorem rozwiązań informatycznych obsługujących instytucje z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, finansowego oraz sektora publicznego. Główna działalność koncentruje się na wytwarzaniu wyspecjalizowanych systemów informatycznych dla tych podmiotów, szczególnie w zakresie rozliczeń międzybankowych, sprawozdawczości i nadużyć finansowych. Obecnie trwają prace nad kilkoma projektami równocześnie, dlatego też do codziennych zadań na tym stanowisku należy tworzenie i rozwijanie oprogramowania w języku Java, rozwój nowych funkcjonalności, a także udoskonalanie już istniejących rozwiązań.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Java Developera minimum 2-3 lata;
  • bardzo dobra znajomość JEE wer.8 do starszych aplikacji lub/i Spring do nowszych;
  • umiejętność pracy z mikroserwisami;
  • wykształcenie kierunkowe.

Mile widziane:

  • Angular;
  • praca z dokumentacją UML;
  • znajomość relacyjnych baz danych;
  • język angielskiego na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji.

Warunki i benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • praca w polskim zespole;
  • 100% zdalnie z elastycznymi godzinami pracy;
  • opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta sportowa;
  • świąteczny bonus pieniężny dla wszystkich pracowników;
  • liczne szkolenia w ciągu roku.