Java Software Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – bardzo znanej, prestiżowej, międzynarodowej korporacji poszukujemy Specjalistów na stanowisko Java Software Engineer. Poszukiwani Specjaliści z przynajmniej rocznym komercyjnym doświadczeniem w pracy z językiem Java.

Projekt realizowany na potrzeby bezpieczeństwa LTE  w systemach łączności publicznej. Wszystkie produkty w całości są rozwijane i testowane w centrum badawczo – rozwojowym  naszego Klienta. Projekty prowadzone zgodnie z metodyką Agile/Scrum i podejściem SAFe.

Wykorzystywane technologie: Java 8, Grails. Struts, RHEL, GIT, Gradle, Jenkins, Artifactory

Do Twoich obowiązków należeć będzie projektowanie, rozwój i testowanie aplikacji na potrzeby publicznych systemów komunikacyjnych LTE.

Kluczowe wymagania:

  • Przynajmniej 1 rok komercyjnego doświadczenie z językiem Java
  • Wyższe wykształcenie o profilu technicznym
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim
  • Praktyka z systemem operacyjnym  Linux  jako użytkownik
  • Znajomość baz danych (PostgreSQL)
  • Wiedza odnośnie protokołów sieciowych
  • Zorientowanie na pracę w Scrumie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w środowisku GIT oraz z Continuous Integration

Oferujemy między innymi:

  • Długofalową współpracę w oparciu o Umowę o Pracę
  • Podniesione koszty uzyskania przychodów
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością podjęcia pracy częściowo w formie zdalnej
  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne, także wyjazdowe, między innymi: paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie do sekcji sportowych (narciarska, wakeboarding itp.)
  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Brak dress code
  • Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.