Java FullStack Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych oraz świadczy również usługi w zakresie outsourcingu programistycznego, poszukujemy Java FullStack Developer. Projekt realizowany będzie dla jednego z największych banków w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • pisanie nowych lub zmiany funkcjonalności w Gateway API
  • dodawanie nowych lub poprawa implementacji microservisów
  • pisanie testów jednostkowych/ integracyjnych
  • pisanie lub zmiana funkcjonalności we frameworkach SPA
  • pisanie testów jednostkowych /e2e
  • implementacja modułów do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych wraz z równoległym pokrywaniem ich testami
  • dbanie o jakość wytwarzanego/ utrzymywanego kodu
  • wyszukiwanie oraz wdrażanie optymalnych technologii
  • wspieranie osób od strony biznesu w kwestiach technicznych
  • praca w grupie i wsparcie reszty zespołu
  • wykonywanie codziennych zadań wybranych na codziennych sprint’ach

Wymagane umiejętności:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Software Developer
  •  doświadczenie z Java z frameworkiem Spring
  •  doświadczenie z AngularJS / Angular 2+
  •  znajomość JavaScritp
  • znajomość Angular, Docker,GIT
  • Praktyczna znajomość HTML5 / CSS3
  • Doświadczenie w pracy z SCRUM lub innych metod Agile
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu testów jednostkowych/integracyjnych/e2e

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • wsparcie przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet LUX MED
  • karta multisport
  • spotkania firmowe
  • budżet szkoleniowy