Java EE Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w sektorze spożywczym i agrobiznesowym. Do wciąż rozbudowywanego oddziału w Polsce (Warszawa) poszukujemy aktualnie Java EE Developera.

Wyzwania na stanowisku:

  • Analiza problemów i propozycje rozwiązań dla danych scenariuszy biznesowych
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykami, architektami
  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji internetowych Java na poziomie przedsiębiorstwa
  • Dostarczanie wysokiej jakości testowalnego, modułowego i rozszerzalnego kodu Java
  • Zapewnienie wsparcia dla istniejących już aplikacji

Niezbędne umiejętności:

  • Min. 3 lata doświadczenia w rozwoju Java EE
  • Znajomość JavaBeans
  • Znajomość Spring, RESTful oraz SOAP
  • Znajomość Oracle (lub innych relacyjnych baz danych)
  • Praktyczna znajomość frameworków
  • Znajomość JPA, Hibernate i ORM
  • Doświadczenie z Java Message Services API
  • Znajomość Maven
  • Zorientowanie na programowanie obiektowe
  • Angielski min. poziom B2

Dodatkowe umiejętności:

  • Doświadczenie z JavaScript, HTML 5 oraz CSS 3
  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych
  • Doświadczenie z technologiami XML łącznie z XSLT, Xquery i Xpath
  • Znajomość dynamicznych i statycznych wzorców projektowych
  • Znajomość rozproszonego zarządzania transakcjami

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną
  • Budżet szkoleniowy/ dofinansowanie studiów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę przy rozwojowych projektach i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Biuro w okolicy Starej Ochoty w Warszawie