Java EE Architect

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w sektorze spożywczym i agrobiznesowym. Do wciąż rozbudowywanego oddziału w Polsce (Warszawa) poszukujemy aktualnie Java EE Architect

Wyzwania na stanowisku:

  • Wdrożenie wzorców projektowych  JEE/JSE
  • Wdrożenia architektury obiektowej i projektowania
  • Tworzenie artefaktów projektu UML
  • Praca zgodnie z Agile
  • Możliwość poprowadzenia zespołu programistów w kierunku określonej implementacji architektury

Niezbędne umiejętności:

  • Doskonałe zrozumienie Java Beans Enterprise
  • Minimum 7 lat doświadczenia w rozwoju Java EE
  • Dobra znajomość RESTful i SOAP
  • Zrozumienie architektury zorientowanej na usługi
  • Doświadczenie w tworzeniu JavaScript, HTML 5 i CSS 3
  • Praktyczna znajomość frameworków MVC
  • Znajomość JPA, Hibernate, ORM
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, najlepiej Oracle 11g
  • Doświadczenie z API Java Message Service, XML, Wquery i Xpath
  • Znajomość JEE, GoF
  • Rozumienie rozproszonego zarządzania transakcjami
  • Angielski min. poziom B2

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa aplikacji korporacyjnych
  • Certyfikacja architekta JEE
  • Znajomość serwera aplikacji IBM WebSphere, TIBCOm bezpieczeństwa JEE
  • Zdolności przywódcze, zacięcie liderskie

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną
  • Budżet szkoleniowy/ dofinansowanie studiów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę przy rozwojowych projektach i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Biuro w okolicy Starej Ochoty w Warszawie