Java Developer

Opis stanowiska

Dla firmy będącej światowym liderem w produkcji systemów laserowego osiowania maszyn oraz producentem systemów do pomiaru i analizy drgań poszukujemy osoby na stanowisko:

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego urządzeniom diagnostycznym wykorzystywanym w przemyśle. Dzięki projektowanym przez nią rozwiązaniom usprawniona zostaje praca parku maszynowego, potencjalne problemy są diagnozowane i eliminowane przed wystąpieniem awarii co zapobiega kosztownym przestojom.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość metodologii programowania obiektowego
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku JAVA
  • Praktyczna znajomość: J2EE, JEE, JAVA 8, Spring, Hibernate, Eclipse RCP
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Cloud Foundry, Liquibase, JFace, SWT, Java FX
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zadania, których realizacja dostarczy Ci dużo satysfakcji
  • Ciekawe projekty, na postęp których będziesz miał realny wpływ
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, play room
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zajęcia językowe (angielski i  niemiecki)
  • Dofinansowanie karty Multisport i innych zajęć sportowych (piłka nożna, biegi)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne organizowane kilka razy w roku (grill na dachu, kręgle, narty, rowery)
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia