Java Developer with Python

Opis stanowiska

Nasz klient to jest największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Aktualnie poszukujemy Java Developera, który pomoże w rozwoju oraz utrzymaniu projektu dotyczącego usług motoryzacyjnych.

Technologie używane w projekcie to:

  • Java, Python, Golang
  • Kubernetes, Docker, Google Clud Platform
  • Postgresql, Redis, Etcd
  • Prometheus, Grafana
  • Rabbitmq, Solor

Wymagania:

  • min 2 letenie doświadczenie w programowanie w Java
  • doświadczenie w pracy z Python
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie
  • Znajomość GIT, Hibernate, REST API
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu Google Cloud Platform oraz Docker
  • Doświadczenie w pracy z mikroservisami oraz z CI/CD

Klient oferuje:

  • Wsparcie na ścieżce rozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wsparcie bardziej doświadczonych zespołów
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjną lokalizację pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej